Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Boucheron Eau Legere Boucheron για γυναίκες

Boucheron Eau Legere Boucheron για γυναίκες

Boucheron Eau Legere Boucheron για γυναίκες Εικόνες Boucheron Eau Legere Boucheron για γυναίκες Εικόνες

Boucheron Eau Legere από Boucheron είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Boucheron Eau Legere κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

υάκυνθος

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boucheron Eau Legere by Boucheron.

Boucheron Eau Legere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boucheron Boucheron Eau Legere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boucheron Boucheron Eau Legere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boucheron Eau Legere by Boucheron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boucheron Eau Legere by Boucheron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Gucci Gucci Rush Summer Victoria`s Secret Pink Menard Eau de M Soar Tocca Florence mark. mark Earth Rasasi Feelings D.S. & Durga Cowgirl Grass Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Laura Biagiotti Fiori Bianchi