Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Boucheron για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Boucheron για γυναίκες Εικόνες

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary από Boucheron είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Boucheron Limited Edition 25th Anniversary κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, άνθη πορτοκαλιάς, κασσία και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ, νάρκισσος, Γεράνι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

μανταρίνι άνθη πορτοκαλιάς κασσία πορτοκάλι

γιασεμί τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ νάρκισσος Γεράνι κρίνο της κοιλάδας

βρύα δριός σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boucheron Limited Edition 25th Anniversary by Boucheron.

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boucheron Limited Edition 25th Anniversary by Boucheron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boucheron Limited Edition 25th Anniversary by Boucheron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Calvin Klein Obsession Night for Men Tom Ford Bois Rouge Kenzo Peace Annayake Tomo Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Benefit My place or yours Gina Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Ava Luxe Hong Kong Garden Les Nez Let Me Play the Lion Creed Spice and Wood Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham