Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Initial Boucheron για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

μέλι
Initial Boucheron για γυναίκες Βίντεο
Initial Boucheron για γυναίκες Εικόνες Initial Boucheron για γυναίκες Εικόνες Initial Boucheron για γυναίκες Εικόνες Initial Boucheron για γυναίκες Εικόνες

Initial από Boucheron είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Initial κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, φύλλα κοκκινης σταφίδα, Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι αγριολούλουδα, πατσουλί, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μέλι, Αμύγδαλο και Μόσχος.

κασσία φύλλα  κοκκινης σταφίδα Μανταριν ορανζ πιπέρι

αγριολούλουδα πατσουλί γιασεμί τριαντάφυλλο

μέλι Αμύγδαλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Initial by Boucheron.

Initial Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boucheron Initial fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boucheron Initial, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Initial by Boucheron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Initial by Boucheron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Chopard Wish Turquoise Diamond Alfred Sung Sung Day Mist Christian Dior Dior Passage No.4 Tom Tailor New Experience Woman Gap Mandarin Jasmine No.094 Aubusson Aubusson Flore Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Egofacto Poopoo Pidoo Smell Bent 2010 Dynamite Rachel Teo Cabanel Early Roses