Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Boucheron για άνδρες

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Boucheron για άνδρες

κανέλα

Jaipur Homme Fraicheur Epicee από Boucheron είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Jaipur Homme Fraicheur Epicee κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Κανέλα.

πορτοκάλι Περγαμόντο

κόλιανδρος παιώνια

Κεχριμπάρι Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jaipur Homme Fraicheur Epicee by Boucheron.

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jaipur Homme Fraicheur Epicee by Boucheron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jaipur Homme Fraicheur Epicee by Boucheron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Oriflame Precious Eau de Parfum Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Renee Musk Nina Ricci Phileas Aramis JHL Omnia Profumi Ambra