Σχεδιαστές » B » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Wode (Paint) Boudicca για γυναίκες και άνδρες

Wode (Paint) Boudicca για γυναίκες και άνδρες

Wode (Paint) Boudicca για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Wode (Paint) Boudicca για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Wode (Paint) Boudicca για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Wode (Paint) από Boudicca είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Wode (Paint) κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Geza Schoen. Το άρωμα περιέχει άρκευθος, Κάρδαμο, μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, φασκόμηλο, σαφράν, τουμπερόζα, σπόρος Τόνκα, στίραξ, βρύα δριός, Μόσχος, δέρμα, Κεχριμπάρι και λάβδανο Γαλλίας.

άρκευθος Κάρδαμο μοσχοκάρυδο κόλιανδρος φασκόμηλο σαφράν τουμπερόζα σπόρος Τόνκα στίραξ βρύα δριός Μόσχος δέρμα Κεχριμπάρι λάβδανο Γαλλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wode (Paint) by Boudicca.

Wode (Paint) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boudicca Wode (Paint) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boudicca Wode (Paint), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wode (Paint) by Boudicca. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wode (Paint) by Boudicca αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
The Body Shop Kistna L`Artisan Parfumeur Tea for Two B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John 50 Cent Power by 50 Cent Roger & Gallet L`Homme Sport The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes James Heeley Cedre Blanc Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Alfred Dunhill 51.3 N Roccobarocco Fashion Man Esme Rene Adam's Secret Nejma Puro Intense