Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois για γυναίκες

Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois για γυναίκες Εικόνες

Clin d'Oeil Cosmic Girl από Bourjois είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Clin d'Oeil Cosmic Girl κυκλοφόρησε το έτος 1998. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και μιμόζα; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα και γλυκόρριζα; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο μιμόζα

Βιολέτα γλυκόρριζα

καρυκεύματα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clin d'Oeil Cosmic Girl by Bourjois.

Clin d'Oeil Cosmic Girl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clin d'Oeil Cosmic Girl by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clin d'Oeil Cosmic Girl by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Regina Harris Amber Vanilla Krizia My Africa Tommy Bahama Tommy Bahama Men Serge Lutens Chergui Tesori d`Oriente Zenzero Ayala Moriel Razala Corine de Farme Eros Fever Jovan Satisfaction for Men Nickel Calamity Ginger SoOud Asmar LR Jungle Man Gutenberg Parfums Gutenberg Man