Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois για γυναίκες

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois για γυναίκες

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche από Bourjois είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Νότες φρούτων

τριαντάφυλλο Τουρκίας γιασεμί

Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche by Bourjois.

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Celine Celine Jennifer Lopez Live Lanvin Rumeur 2 Rose Lobogal Lobogal Gold Van Cleef & Arpels Feerie Les Nereides Musc de Java Fresh Sake Loewe A Mi Aire Marc O`Polo Marc O`Polo Women Les Petits Plaisirs Mure Mystique Black Phoenix Alchemy Lab Titania