Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois για γυναίκες

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois για γυναίκες

τροπικό
Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois για γυναίκες Εικόνες Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois για γυναίκες Εικόνες

Clin d'Oeil Porte Bonheur από Bourjois είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Clin d'Oeil Porte Bonheur κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, κουμ κουάτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρούτο του πάθους και ανανάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αμάλφι λεμόνι κουμ κουάτ Μανταριν ορανζ

γιασεμί φρούτο του πάθους ανανάς

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clin d'Oeil Porte Bonheur by Bourjois.

Clin d'Oeil Porte Bonheur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clin d'Oeil Porte Bonheur by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clin d'Oeil Porte Bonheur by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Puma Puma Create Paris Hilton Heiress Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Van Cleef & Arpels Feerie Geoffrey Beene Chance Alexandra de Markoff No Regrets Gianfranco Ferre In The Mood For Love Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Versace Versus Ulric de Varens Lily Prune Love Story Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa