Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Evasion Bourjois για γυναίκες

Evasion Bourjois για γυναίκες

Evasion Bourjois για γυναίκες Εικόνες

Evasion από Bourjois είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Evasion κυκλοφόρησε το έτος 1970. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, υάκυνθος, αγιόκλημα και κρίνο της κοιλάδας.

γιασεμί υάκυνθος αγιόκλημα κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Evasion by Bourjois.

Evasion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Evasion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Evasion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Evasion by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Evasion by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Marc Jacobs Blush Intense Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Opus Oils Burlesque: Tramp Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Revillon Detchema Vicky Tiel Sirene Lisa Hoffman Tunisian Neroli Revlon Unforgettable Orla Kiely Orla Kiely Basile Basile Style Femme