Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Glamour Chic Bourjois για γυναίκες

Glamour Chic Bourjois για γυναίκες

Glamour Chic Bourjois για γυναίκες Εικόνες

Glamour Chic από Bourjois είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glamour Chic κυκλοφόρησε το έτος 2013. Η νότα κορυφής είναι Φρούτα; οι μεσαίες νότες είναι πουδρένιες νότες και Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και καστόρι ,σουέτ.

Φρούτα

πουδρένιες νότες Λουλούδια

σανδαλόξυλο Βανίλια καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamour Chic by Bourjois.

Glamour Chic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Glamour Chic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Glamour Chic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamour Chic by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamour Chic by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Yukimi Christian Dior Sweet Sun Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Chiemsee Wildcard! Bruno Acampora Iranzol Antoine & Lili Holy Champa Roxana Illuminated Perfume Aurora April Aromatics Nectar of Love Arno Sorel Shaman Femme Nejma Nejma 5