Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Glamour Fantasy Bourjois για γυναίκες

αμύγδαλο
γεύση καρυδιού
Glamour Fantasy Bourjois για γυναίκες Εικόνες

Glamour Fantasy από Bourjois είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Glamour Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μακαρούνς, βατόμουρο και πετροκέρασο; οι μεσαίες νότες είναι φράουλα και γιασεμί σαμπακ; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Μακαρούνς βατόμουρο πετροκέρασο

φράουλα γιασεμί σαμπακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamour Fantasy by Bourjois.

Glamour Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Glamour Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Glamour Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamour Fantasy by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamour Fantasy by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Guerlain Parure Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Vivienne Westwood Libertine Ayala Moriel ArbitRary Ayala Moriel Autumn Badgley Mischka Badgley Mischka Marks and Spencer Truly Decadent Jasper Conran Jasper Conran Her Parfum d`Empire Eau Suave Ayala Moriel Megumi Daniel Vaudd Actus Reus John Mac Steed Lady Mac Steed Prune