Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Masculin 2 Vetyver Bourjois για άνδρες

Masculin 2 Vetyver Bourjois για άνδρες

Masculin 2 Vetyver από Bourjois είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Masculin 2 Vetyver κυκλοφόρησε το έτος 1985. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ και νότες βοτάνων; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Εσπεριδοειδή

Βέτιβερ νότες βοτάνων

νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin 2 Vetyver by Bourjois.

Masculin 2 Vetyver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin 2 Vetyver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin 2 Vetyver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin 2 Vetyver by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin 2 Vetyver by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense for Men Azzaro Onyx O Boticario Zaad Aveda Chakra 4 Fulfillment Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Bogner Bogner Wood Man The Different Company Sel de Vetiver L`Erbolario Vetiver de la Reunion Jaguar Jaguar Fresh Man Playboy Playboy Miami Creed Windsor Can Carlos Savina