Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Masculin 2 Vetyver Bourjois για άνδρες

Masculin 2 Vetyver Bourjois για άνδρες

Masculin 2 Vetyver από Bourjois είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Masculin 2 Vetyver κυκλοφόρησε το έτος 1985. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ και νότες βοτάνων; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Εσπεριδοειδή

Βέτιβερ νότες βοτάνων

νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin 2 Vetyver by Bourjois.

Masculin 2 Vetyver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin 2 Vetyver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin 2 Vetyver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin 2 Vetyver by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin 2 Vetyver by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Signature Morgan Morgan de Toi Homme Guerlain Brume d'Automne Luciano Soprani Soprani Uomo Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Perfumer`s Workshop Samba Red Man Compagnia Delle Indie Patchouly Parfumerie Generale Bois Naufrage Teufels Kuche Patchouly Lavandula LR Agent XY LR Terminator