Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Masculin Acier Bourjois για άνδρες

Masculin Acier Bourjois για άνδρες

μέλι
Masculin Acier Bourjois για άνδρες Εικόνες

Masculin Acier από Bourjois είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Masculin Acier κυκλοφόρησε το έτος 1988. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, κόλιανδρος και άρκευθος; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και λευκόμελο.

Λεβάντα Αμάλφι λεμόνι

σανδαλόξυλο κόλιανδρος άρκευθος

δρυς βρύα λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin Acier by Bourjois.

Masculin Acier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin Acier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin Acier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin Acier by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin Acier by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Givenchy Xeryus Mexx Mexx Man Tommy Hilfiger Freedom for Him Pino Silvestre Pino Silvestre Original Diesel Fuel for Life Homme Guy Laroche Drakkar Noir Avon Wild Country Avon Derek Jeter Driven Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Rance 1795 Triomphe Millesime O Boticario Acqua di Colonia Fougere Black Phoenix Alchemy Lab Volt