Σχεδιαστές » B » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Masculin Acier Sport Bourjois για άνδρες

Masculin Acier Sport Bourjois για άνδρες

θαλασσινό
Masculin Acier Sport Bourjois για άνδρες Εικόνες

Masculin Acier Sport από Bourjois είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Masculin Acier Sport κυκλοφόρησε το έτος 2004. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο τικ και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι θαλασσινό νερό και σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι

ξύλο τικ Κέδρος της Βιρτζίνιας

θαλασσινό νερό σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin Acier Sport by Bourjois.

Masculin Acier Sport Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin Acier Sport fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin Acier Sport, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin Acier Sport by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin Acier Sport by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Otto Kern Otto Kern Man Boudicca Wode (Scent) Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Jovan Sex Appeal James Heeley Esprit du Tigre Kiss Cosmetics Kiss Her Brooksfield B. Green Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Esme Rene Adam's Secret Demeter Fragrance Gingerale Yves Rocher Tel Quel