Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Masculin Equateur Bourjois για άνδρες

Masculin Equateur Bourjois για άνδρες

Masculin Equateur Bourjois για άνδρες Εικόνες

Masculin Equateur από Bourjois είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Masculin Equateur κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και μέντα; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Γεράνι Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Λεβάντα μέντα

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin Equateur by Bourjois.

Masculin Equateur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin Equateur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin Equateur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin Equateur by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin Equateur by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Truth For Men Diesel Fuel for Life Homme Avon His Story Michael Kors Michael for Men Alan Cumming Cumming Dana Canoe for Men Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Daddy Yankee Daddy Yankee Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Vicky Tiel Ulysse Detaille Par 4 Eden Classic Mandate