Σχεδιαστές » B » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Masculin Unique Bourjois για άνδρες

Masculin Unique Bourjois για άνδρες

Masculin Unique Bourjois για άνδρες Εικόνες

Masculin Unique από Bourjois είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Masculin Unique κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, εστραγκόν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι εστραγκόν μέντα

Γεράνι πιπέρι

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculin Unique by Bourjois.

Masculin Unique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculin Unique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculin Unique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculin Unique by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculin Unique by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Egofacto Jamais le Dimanche Nez a Nez Atelier d’Artiste Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Frank Los Angeles Frank Corine de Farme Eros Cool Thymes Moonflower Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger CnR Create Sagittarius for Men