Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Masculine Evasion Bourjois για άνδρες

Masculine Evasion Bourjois για άνδρες

Masculine Evasion από Bourjois είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Masculine Evasion κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, Βασιλικός και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Κάρδαμο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Βασιλικός μέντα

Γεράνι μοσχοκάρυδο

βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masculine Evasion by Bourjois.

Masculine Evasion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bourjois Masculine Evasion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bourjois Masculine Evasion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masculine Evasion by Bourjois. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masculine Evasion by Bourjois αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carrera Carrera Emotion Kusado L'Eau de Kyoto Avon Wish of Happiness Air-Val International Bob Esponja Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Roger & Gallet The Vert April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Kenzo Flower by Kenzo La Cologne La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Rose en Bos Viridescent Zara Zara for Him