Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Braccialini Women Braccialini για γυναίκες

Braccialini Women Braccialini για γυναίκες

aquatic

Braccialini Women από Braccialini είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Braccialini Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, καρπούζι, αχλάδι και Kαραμπόλα; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, Λωτός, νούφαρο, ουιστερία και άνθη λάιμ (φιλύρας); οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, Κέδρος και σανδαλόξυλο.

Πράσινο Μήλο καρπούζι αχλάδι Kαραμπόλα

κρίνο της κοιλάδας Λωτός νούφαρο ουιστερία άνθη λάιμ (φιλύρας)

Μόσχος Κεχριμπάρι Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Braccialini Women by Braccialini.

Braccialini Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Braccialini Braccialini Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Braccialini Braccialini Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Braccialini Women by Braccialini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Braccialini Women by Braccialini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Oscar de la Renta Red Orchid Lancome Tropiques Michael Kors Island Hawaii Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music The Body Shop Dewberry Perfume Oil Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Marc O`Polo Marc O`Polo Women Alain Delon Lyra 3 Bath and Body Works Moonlight Magic Romane Vida Birds of Paradise Jeanne Arthes Lover