Σχεδιαστές » B » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Eau Libre Brecourt για άνδρες

Eau Libre Brecourt για άνδρες

aquatic
Eau Libre Brecourt για άνδρες Εικόνες

Eau Libre από Brecourt είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Eau Libre κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie Bouge. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, μέντα και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

δεντρολίβανο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι πιπέρι

γιασεμί Γεράνι μέντα Υδάτινες νότες

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Libre by Brecourt.

Eau Libre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brecourt Eau Libre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brecourt Eau Libre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Libre by Brecourt. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Libre by Brecourt αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Davidoff Cool Water Esprit Connect for Him Bond No 9 Wall Street Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Lostmarch Aod Nautica Oceans Calvin Klein CK One Summer 2009 Norma Kamali Beach Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love S-Perfume S-Perfume Burberry Burberry Sport Ice for Men