Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Farah Brecourt για γυναίκες

μέλι
κανέλα
Farah Brecourt για γυναίκες Εικόνες Farah Brecourt για γυναίκες Εικόνες

Farah από Brecourt είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Farah κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie Bouge. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, στίραξ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι xoυρμάς, λευκόμελο, δέρμα και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, Βενζόη και σπόρος Τόνκα.

Κανέλα στίραξ Περγαμόντο

xoυρμάς λευκόμελο δέρμα Κέδρος της Βιρτζίνιας

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας πατσουλί Βενζόη σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Farah by Brecourt.

Farah Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brecourt Farah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brecourt Farah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Farah by Brecourt. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Farah by Brecourt αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Cartier Must de Cartier Pour Homme Hugo Boss Boss Soul Giorgio Armani Armani Code Lalique Lalique Pour Homme Equus Chanel Pour Monsieur Concentree Frapin 1270 Arrogance Arrogance Man Fred Hayman Touch for Men Davidoff Hot Water Franck Olivier Passion Man DSH Perfumes Sienna Serge Lutens La Myrrhe