Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Poivre Bengale Brecourt για γυναίκες και άνδρες

Poivre Bengale Brecourt για γυναίκες και άνδρες

Poivre Bengale από Brecourt είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Poivre Bengale κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie Bouge. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι γαρίφαλο, μοσχοκάρυδο και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, ξύλο κασμίρι και Ζωϊκό Άμπερ.

πιπέρι τζίντζερ

γαρίφαλο μοσχοκάρυδο σανδαλόξυλο

δέρμα ξύλο κασμίρι Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poivre Bengale by Brecourt.

Poivre Bengale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brecourt Poivre Bengale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brecourt Poivre Bengale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poivre Bengale by Brecourt. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poivre Bengale by Brecourt αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Karl Lagerfeld KL Hilary Duff With Love Ayala Moriel Incarnation Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Ormonde Jayne Orris Noir Animale Animale for Men Esprit VIP Life for Him Giorgio Valenti P.U.R.E. Yves Rocher Eryo SoOud Asmar Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Kristen Michele Epice Orientale