Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Brioni Extrait Brioni για άνδρες

Brioni Extrait Brioni για άνδρες

Brioni Extrait Brioni για άνδρες Εικόνες Brioni Extrait Brioni για άνδρες Εικόνες

Brioni Extrait από Brioni είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Brioni Extrait κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, Λεβάντα, μοσχοκάρυδο και λεμόνι Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, σαφράν, μανόλια και Κονιάκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Ουντ, θυμίαμα και ξύλο κασμίρι.

Βιολέτα Λεβάντα μοσχοκάρυδο λεμόνι Σικελίας

Κέδρος σαφράν μανόλια Κονιάκ

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Ουντ θυμίαμα ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brioni Extrait by Brioni.

Brioni Extrait Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brioni Brioni Extrait fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brioni Brioni Extrait, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brioni Extrait by Brioni. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brioni Extrait by Brioni αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Acqua di Biella Ca' Luna Etro Benetroessere Raving Jo Wood Organics Usiku Christian Audigier Christian Audigier For Him Prada Infusion de Vetiver Louis Feraud Nuit des Sens Corine de Farme L'Homme Aramis Impeccable Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Nejma Nejma 1