Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Hidden Fantasy Britney Spears για γυναίκες

Hidden Fantasy Britney Spears για γυναίκες

Το είχα : 1

Hidden Fantasy Britney Spears για γυναίκες Βίντεο
Hidden Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες Hidden Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες

Hidden Fantasy από Britney Spears είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hidden Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , μανταρίνι, Βερβένα λέμόν και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι, Γλυκιές Νότες, κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, νότες ξύλων, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

πορτοκάλι μανταρίνι Βερβένα λέμόν νερόλι

μοσχοκάρφι Γλυκιές Νότες κρίνος γιασεμί

Βανίλια νότες ξύλων σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hidden Fantasy by Britney Spears.

Hidden Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

αυτο το αρωμα το μυρισα στα duty free και ειχε μια μυρωδια σαν ποπ κορν. δεν μου αρεσε καθολου. το περιμενα γλυκο κ να τονιζει περισσοτερο τα εσπεριδοειδη

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Britney Spears Hidden Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Britney Spears Hidden Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hidden Fantasy by Britney Spears. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hidden Fantasy by Britney Spears αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
The Body Shop Chymara Lolita Lempicka Fleur Defendue Lulu Castagnette Lulu Rose Koto Parfums Hello Kitty Atelier Flou Ten Nine L`Occitane en Provence Rose Confite Sasha Varon Soulgasm Stacked Style Fiore Flirt Revlon Electric Youth by Debbie Gibson La Maison de la Vanille Vanahe Bath and Body Works Forever Sunshine Naomi Campbell Naomi