Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες

Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες Βίντεο
Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες Midnight Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες

Midnight Fantasy από Britney Spears είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Midnight Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Caroline Sabas. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και πετροκέρασο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ορχιδέα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

δαμάσκηνο πετροκέρασο

ίριδα ορχιδέα φρέζια

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Fantasy by Britney Spears.

Midnight Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

Evivalouka
Evivalouka

Αυτό το άρωμα με πάει αλλού!!! Είναι λες και ονειρευεσαι. Φοβερό!!! Απλά το αγαπώ

Feb
2015
dark_rose
dark_rose

καταπληκτικο βραδινο αρωμα. ο τροπος που συνδιαζονται το κερασι με το δαμασκηνο, ο μοσχος με την βανιλια και την ορχιδεα ειναι αξεπεραστα τελειος. πολυ ομορφο λουλουδενιο και φρουτωδες αρωμα για βραδυ.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Britney Spears Midnight Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Britney Spears Midnight Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Fantasy by Britney Spears. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Fantasy by Britney Spears αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Jennifer Lopez Live Luxe Escada Escada Moon Sparkle Christian Dior Miss Dior Cherie Escada Escada Magnetism Paco Rabanne Black XS for Her Lancome Connexion Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Sarantis C-Thru Charming Moschino Pink Bouquet Escada Pacific Paradise Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Nina Ricci Nina Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Moschino Cheap & Chic I Love Love Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Chopard Wish Bvlgari Omnia Donna Karan DKNY Be Delicious Rio