Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rocker Femme Fantasy Britney Spears για γυναίκες

Rocker Femme Fantasy Britney Spears για γυναίκες

milky
καρύδα
Rocker Femme Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες Rocker Femme Fantasy Britney Spears για γυναίκες Εικόνες

Rocker Femme Fantasy από Britney Spears είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rocker Femme Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Βατόμουρο, Καρύδα και σαντιγύ; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, γιασεμί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια και ξύλο κασμίρι.

Βατόμουρο Καρύδα σαντιγύ

γαρδένια γιασεμί Βιολέτα

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rocker Femme Fantasy by Britney Spears.

Rocker Femme Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Britney Spears Rocker Femme Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Britney Spears Rocker Femme Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rocker Femme Fantasy by Britney Spears. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rocker Femme Fantasy by Britney Spears αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Hard Candy Hard Candy Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Lulu Guinness Fairytales O Boticario Linked She Sasha Varon Soulgasm Yves Rocher FlowerParty Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Molinard 1849 Collection Iles D'Or Cacharel Amor Amor Absolu Jeanne Arthes Amore Mio Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom