Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pink Taxi Night Club Brocard για γυναίκες

Pink Taxi Night Club Brocard για γυναίκες

κεράσι

Pink Taxi Night Club από Brocard είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pink Taxi Night Club κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, Κεράσι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Βανίλια, ζαχαρωτό και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Μόσχος, σανδαλόξυλο και βελανίδι.

βατόμουρο Κεράσι Μανταριν ορανζ

γαρδένια Βανίλια ζαχαρωτό ορχιδέα

δέρμα Μόσχος σανδαλόξυλο βελανίδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Taxi Night Club by Brocard.

Pink Taxi Night Club Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brocard Pink Taxi Night Club fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brocard Pink Taxi Night Club, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Taxi Night Club by Brocard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Taxi Night Club by Brocard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Cacharel Amor Amor Giorgio Armani Gio Emanuel Ungaro Apparition Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Cafe Parfums Cafe South Beach Gabriela Sabatini Latin Dance Halston Halston Sheer Gattinoni Pret a Porter Saint Amour Si Pure Nicolai Parfumeur Createur Cococabana