Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Lavander Bronnley για γυναίκες

Lavander Bronnley για γυναίκες

Lavander από Bronnley είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, δεντρολίβανο και Ευκάλυπτος; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, τριαντάφυλλο και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και βρύα.

Λεβάντα δεντρολίβανο Ευκάλυπτος

Γεράνι τριαντάφυλλο άνθη πορτοκαλιάς

πατσουλί βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lavander by Bronnley.

Lavander Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Lavander fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Lavander, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lavander by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lavander by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Lanvin Oxygene Homme Avon Christian Lacroix Noir Perry Ellis 360° Blue for Men Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Mariella Burani Messages d`Homme Jasper Conran Mister Jo Malone Sweet Lime & Cedar Egofacto Sacre Coeur CB I Hate Perfume Just Breathe L`Occitane en Provence Calanques Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine