Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες

Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lemon & Neroli από Bronnley είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Σικελίας και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ανθη λεμονιας και νερόλι; η νότα της βάσης είναι πολύτιμα ξύλα.

λεμόνι Σικελίας Μανταριν ορανζ

ανθη λεμονιας νερόλι

πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lemon & Neroli by Bronnley.

Lemon & Neroli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Lemon & Neroli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Lemon & Neroli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lemon & Neroli by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lemon & Neroli by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Comme des Garcons Energy C Lime Cattier Eau de Matin L`Erbolario Bergamot Jardin de France Verviene Van Gils Between Sheets L`Erbolario Citrus Lush Olive Branch Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Detaille Fleur Faberlic Donna Felice Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea