Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες

Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Lemon & Neroli Bronnley για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lemon & Neroli από Bronnley είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Σικελίας και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ανθη λεμονιας και νερόλι; η νότα της βάσης είναι πολύτιμα ξύλα.

λεμόνι Σικελίας Μανταριν ορανζ

ανθη λεμονιας νερόλι

πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lemon & Neroli by Bronnley.

Lemon & Neroli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Lemon & Neroli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Lemon & Neroli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lemon & Neroli by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lemon & Neroli by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Creed Virgin Island Water Mexx Mexx Woman Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Caron Eaux de Caron Fraiche Fragonard Citron Floris Cefiro Boadicea the Victorious Energizer Love & Toast Gin Blossom Anthousa Citrus Sorbet Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Lush Day of the Dead