Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lily of the Valley Bronnley για γυναίκες

Lily of the Valley Bronnley για γυναίκες

σαπουνώδες

Lily of the Valley από Bronnley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, φρέζια, κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πολύτιμα ξύλα και λευκός μόσχος.

νότες πρασίνου

κρίνο της κοιλάδας φρέζια κρίνος γιασεμί

πολύτιμα ξύλα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily of the Valley by Bronnley.

Lily of the Valley Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Lily of the Valley fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Lily of the Valley, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily of the Valley by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily of the Valley by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Trussardi Trussardi Jeans Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Montale Sunset Flowers Lise Watier Neiges Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Arrogance Arrogance pour Femme Nina Ricci Love by Nina Barneys New York Route du The April Aromatics Lindenblossom Pacifica California Star Jasmine