Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Lime & Bergamot Bronnley για γυναίκες και άνδρες

Lime & Bergamot Bronnley για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Lime & Bergamot Bronnley για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lime & Bergamot από Bronnley είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι λάιμ, Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

λάιμ Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

λάιμ Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lime & Bergamot by Bronnley.

Lime & Bergamot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Lime & Bergamot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Lime & Bergamot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lime & Bergamot by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lime & Bergamot by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Penhaligon`s Castile Jardin de France Citron vert Jo Malone Grapefruit Hermes Eau d`Orange Verte L`Erbolario Citrus Lili Bermuda Fresh Water Antica Farmacista Grapefruit Parfums Berdoues Citrus Hesperida D.S. & Durga Grapefruit Demeter Fragrance Little Twin Stars Jo Wood Organics Langa