Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Eau Fraiche Bronnley για γυναίκες

Rose Eau Fraiche Bronnley για γυναίκες

Rose Eau Fraiche από Bronnley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γεράνι, μέλι και νότες μπαχαρικών; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

νότες πρασίνου

τριαντάφυλλο Γεράνι μέλι νότες μπαχαρικών

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Eau Fraiche by Bronnley.

Rose Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley Rose Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley Rose Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Eau Fraiche by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Eau Fraiche by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Trussardi Trussardi Jeans Benetton Tribu Ineke After My Own Heart Durance en Provence Jasmin Lorenzo Villoresi Teint de Neige Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Antonia`s Flowers Floret DSH Perfumes Tubereuse Fragonard Mimosa Anucci Dalini