Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

White Dahlia Bronnley για γυναίκες

White Dahlia Bronnley για γυναίκες

White Dahlia από Bronnley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, ίριδα, Υλάνγκ Υλάνγκ, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο.

Μόσχος ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Dahlia by Bronnley.

White Dahlia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bronnley White Dahlia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bronnley White Dahlia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Dahlia by Bronnley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Dahlia by Bronnley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Emanuel Ungaro Apparition Sky Benetton Tribu Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Keiko Mecheri Osmanthus Avon Simple Elements Perfect Cotton Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Marjorie Midgarden Fragrances Summersent The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs La Bouquetiere Iris Du Ciel Peter Andre Mysterious Girl The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine