Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Musc Bruno Acampora για γυναίκες

Musc Bruno Acampora για γυναίκες

Musc Bruno Acampora για γυναίκες Εικόνες Musc Bruno Acampora για γυναίκες Εικόνες Musc Bruno Acampora για γυναίκες Εικόνες Musc Bruno Acampora για γυναίκες Εικόνες

Musc από Bruno Acampora είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Musc κυκλοφόρησε το έτος 1975. Η νότα κορυφής είναι Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κεχριμπάρι, μοσχοκάρφι, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Μόσχος

γιασεμί Κεχριμπάρι μοσχοκάρφι τριαντάφυλλο Βιολέτα

σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musc by Bruno Acampora.

Musc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bruno Acampora Musc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bruno Acampora Musc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musc by Bruno Acampora. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musc by Bruno Acampora αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Valentino V Montale Aoud Rose Petals ID Parfums Ame Toscane Kate Moss Kate Clean Clean Baby Girl M. Micallef Note Poudree Lorenzo Villoresi Musk Anna Sui Live Your Dream DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Sage Machado Coral Amway Ancestry