Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

About Men Bruno Banani για άνδρες

About Men Bruno Banani για άνδρες

About Men Bruno Banani για άνδρες Εικόνες About Men Bruno Banani για άνδρες Εικόνες

About Men από Bruno Banani είναι ένα άρωμα για άνδρες. About Men κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ Μήλο

κρίνος γιασεμί

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about About Men by Bruno Banani.

About Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bruno Banani About Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bruno Banani About Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει About Men by Bruno Banani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για About Men by Bruno Banani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Parfums DelRae Bois de Paradise Vera Wang Look Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Philosophy Falling in Love s.Oliver Casual Men Liz Claiborne Red Sunset Molinard Molinard Homme II DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Michel Germain Sexual Secret Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink Acqua Novara odo-res 47 Byredo M/Mink