Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

About Women Bruno Banani για γυναίκες

About Women Bruno Banani για γυναίκες

About Women Bruno Banani για γυναίκες Εικόνες About Women Bruno Banani για γυναίκες Εικόνες

About Women από Bruno Banani είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. About Women κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο Γκόλντεν, Σανγκουίνι, Νότες φρούτων και φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Μήλο  Γκόλντεν Σανγκουίνι Νότες φρούτων φράουλα

ίριδα τριαντάφυλλο Βιολέτα

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about About Women by Bruno Banani.

About Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bruno Banani About Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bruno Banani About Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει About Women by Bruno Banani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για About Women by Bruno Banani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Roberto Verino Mellow Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Victoria`s Secret Dream Angels Desire Bath and Body Works Tropical Passionfruit Novae Plus Pink Miss Caty Cat Oilily Blue Sparkle Massimo Dutti En Esencia Perry Ellis Perry Ellis for Women O Boticario Myriad Sinfonia di Note Petale Rose Jeanne Arthes Lover