Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Made for Men Bruno Banani για άνδρες

Made for Men Bruno Banani για άνδρες

aquatic
Made for Men Bruno Banani για άνδρες Εικόνες Made for Men Bruno Banani για άνδρες Εικόνες

Made for Men από Bruno Banani είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Made for Men κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι Υδάτινες νότες και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και σπόρος Τόνκα.

δεντρολίβανο Περγαμόντο Μήλο  Γκόλντεν

Υδάτινες νότες Γεράνι

Μόσχος δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Made for Men by Bruno Banani.

Made for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bruno Banani Made for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bruno Banani Made for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Made for Men by Bruno Banani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Made for Men by Bruno Banani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Cerruti 1881 Men Versace V/S Homme Lacoste Eau de Sport Diesel Fuel for Life Homme Alfred Sung Paradise Homme Acqua di Biella Bursch Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Daddy Yankee Daddy Yankee B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Jean Charles Brosseau The Brun The American Line Air Force - Stealth Black Phoenix Alchemy Lab Volt