Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

Time To Play Women Bruno Banani για γυναίκες

καρύδα
κανέλα
Time To Play Women Bruno Banani για γυναίκες Εικόνες

Time To Play Women από Bruno Banani είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Time To Play Women κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, Φραγκοστάφυλλο και Καρύδα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μοσχοκάρφι, Κανέλα, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο Καρύδα

γιασεμί μοσχοκάρφι Κανέλα φρέζια κρίνο της κοιλάδας Κυκλάμινο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Time To Play Women by Bruno Banani.

Time To Play Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bruno Banani Time To Play Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bruno Banani Time To Play Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Time To Play Women by Bruno Banani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Time To Play Women by Bruno Banani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Trussardi Essenza del Tempo S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Rosario Flores Almas Paul Smith Paul Smith Man Pacifica Bali Lime Papaya Breil Milano Complicity for Her Ulrich Lang Nightscape Baxter of California Bravado3 Bond No 9 So New York Masaki Matsushima Masaki Art Montale Mango Manga IKKS IKKS Young Man