Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Aphrodisia Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Aphrodisia Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Aphrodisia από Brut Parfums Prestige είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aphrodisia κυκλοφόρησε το έτος 1938. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και μοσχογαλιά.

νερόλι Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Νότες φρούτων

Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο λευκόμελο

βετιβέρ Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aphrodisia by Brut Parfums Prestige.

Aphrodisia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Aphrodisia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Aphrodisia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aphrodisia by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aphrodisia by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Avon Timeless Krizia Krizia Donna Istinto Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Ralph Lauren Romance Always Yours Nez a Nez Rosier Ardent Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Thymes Goldleaf Molyneux Le Chic