Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Babe Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Babe Brut Parfums Prestige για γυναίκες

αλδεϋδικό
Babe Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες Babe Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες

Babe από Brut Parfums Prestige είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Babe κυκλοφόρησε το έτος 1976. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο, Αλδεϋδες, βατόμουρο, γιασεμί, Γαρύφαλλο, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, ρίζωμα ίρις, λευκόμελο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, κόλιανδρος, Σπόροι Σέλερυ, δρυς βρύα και βετιβέρ.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο Αλδεϋδες βατόμουρο γιασεμί Γαρύφαλλο υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο ρίζωμα ίρις λευκόμελο Κεχριμπάρι Μόσχος κόλιανδρος Σπόροι Σέλερυ δρυς βρύα βετιβέρ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Babe by Brut Parfums Prestige.

Babe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Babe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Babe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Babe by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Babe by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Escada Escada 2005 Emanuel Ungaro Diva Chanel Chance Eau Fraiche Vivienne Westwood Boudoir Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Marks and Spencer True Red David & Victoria Beckham Signature for Her Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Nina Ricci Ricci Ricci Ellie Perfume Ellie Detaille 1905 Jean Patou Caline