Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 2

Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες

Brut από Brut Parfums Prestige είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Brut κυκλοφόρησε το έτος 1964. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karl Mann. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, Γλυκάνισο, Βασιλικός, Λεβάντα και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, πατσουλί, βρύα δριός, σπόρος Τόνκα, Βανίλια, Μόσχος και κουμαρίνη.

Περγαμόντο λεμόνι Γλυκάνισο Βασιλικός Λεβάντα άνθη πορτοκαλιάς

γιασεμί Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Βέτιβερ πατσουλί βρύα δριός σπόρος Τόνκα Βανίλια Μόσχος κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut by Brut Parfums Prestige.

Brut Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Krizia Krizia Uomo Chanel Egoiste Platinum Nina Ricci L'Air du Temps Creed Royal Scottish Lavender Davidoff Davidoff Givenchy Insense Creed Green Irish Tweed Penhaligon`s Lavandula Floris Santal LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Azzaro Acteur Jacques Bogart One Man Show Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Molinard Molinard de Molinard Dolce&Gabbana D&G Masculine LR Jungle Man LR Terminator Chanel Allure Pour Homme Geo. F. Trumper Eucris