Σχεδιαστές » B » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες

Brut Actif Blue από Brut Parfums Prestige είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Brut Actif Blue κυκλοφόρησε το έτος 1994. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, μέντα του νερού, Μήλο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινές νότες, Γεράνι και πράσινο γρασίδι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Λεβάντα μέντα του νερού Μήλο αχλάδι

θαλασσινές νότες Γεράνι πράσινο γρασίδι

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige.

Brut Actif Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Bvlgari Aqva Pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Esprit Connect for Him Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh L`Erbolario Nostos Pacsun Kirra LR Boris Becker Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Le Cherche Midi No. 01