Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Brut Alaska Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Alaska Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Alaska Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες

Brut Alaska από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Brut Alaska κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ανανάς, Μήλο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, μοσχοκάρφι και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, δέρμα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο ανανάς Μήλο Λεβάντα

δεντρολίβανο μοσχοκάρφι πιπέρι

πατσουλί Κέδρος δέρμα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Alaska by Brut Parfums Prestige.

Brut Alaska Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Alaska fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Alaska, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Alaska by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Alaska by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Lancome Balafre L`Artisan Parfumeur Timbuktu Christian Dior Midnight Poison Nina Ricci Memoire D'homme Montana Montana Homme Robert Piguet Cravache 2007 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Diptyque Opone Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Etro Gomma Teufels Kuche Contamination Hazard