Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Brut Black (Brut Titan) Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Black (Brut Titan) Brut Parfums Prestige για άνδρες

απαλό πικάντικο

Brut Black (Brut Titan) από Brut Parfums Prestige είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Λεβάντα, Γλυκάνισο και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και νότες μπαχαρικών; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Εσπεριδοειδή Λεβάντα Γλυκάνισο Βασιλικός

Νότες Ανθών νότες μπαχαρικών

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Black (Brut Titan) by Brut Parfums Prestige.

Brut Black (Brut Titan) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Black (Brut Titan) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Black (Brut Titan), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Black (Brut Titan) by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Black (Brut Titan) by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Cerruti 1881 Men Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Versace V/S Homme Gucci Gucci Nobile Iceberg Fluid Man Tommy Hilfiger Freedom for Him Halston Unbound for Men Histoires de Parfums 1725 Dana Canoe for Men Hugo Boss Boss Number One April Aromatics Third Eye Chakra Oil Luciano Soprani 2