Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Brut Musk Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Musk Brut Parfums Prestige για άνδρες

ταμπάκο
Brut Musk Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες

Brut Musk από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Brut Musk κυκλοφόρησε το έτος 1986. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, νότες ξύλων, ταμπάκο, Μόσχος, Κεχριμπάρι και καρυκεύματα.

Εσπεριδοειδή νότες  ξύλων ταμπάκο Μόσχος Κεχριμπάρι καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Musk by Brut Parfums Prestige.

Brut Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Musk by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Musk by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Serge Lutens Gris Clair Bruno Banani Pure Man Antonio Banderas Antonio Tommy Hilfiger Tommy 10 Elizabeth Arden Mediterranean Morgan Light My Heart Collection Homme Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Frederic Malle Dans Tes Bras Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Van Gils Tendenza UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz