Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Brut Revolution Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Revolution Brut Parfums Prestige για άνδρες

θαλασσινό
Brut Revolution Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες Brut Revolution Brut Parfums Prestige για άνδρες Εικόνες

Brut Revolution από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Brut Revolution κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yves Cassar. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι μαύρο και θαλασσινό νερό; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος, βρύα και νότες ξύλων.

αχλάδι πράσινα φύλλα

πιπέρι μαύρο θαλασσινό νερό

πατσουλί Μόσχος βρύα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Revolution by Brut Parfums Prestige.

Brut Revolution Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Revolution fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Revolution, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Revolution by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Revolution by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Escada Sunset Heat for Men Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Molyneux Quartz pour Homme Givenchy Play Summer Vibrations Costamor Beachwood CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Rasasi Hope Men Andree Putman Preparation Parfumee Yves Rocher Eryo Blue Andrea Maack Craft Joop! Splash