Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige για άνδρες

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Brut Special Reserve από Brut Parfums Prestige είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο, Γλυκάνισο και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός, Βέτιβερ, πατσουλί, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

λεμόνι Περγαμόντο Γλυκάνισο Βασιλικός

Λεβάντα Γεράνι γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο βρύα δριός Βέτιβερ πατσουλί σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brut Special Reserve by Brut Parfums Prestige.

Brut Special Reserve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brut Special Reserve by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brut Special Reserve by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Versace Jeans Couture Man Yves Saint Laurent Kouros Lacoste Eau de Sport Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Iceberg Fluid Man Alfred Sung Hei Cartier Roadster Dana Canoe for Men Lorenzo Villoresi Uomo Azzaro Pure Lavender Hugo Boss Boss Sport Mansfield Georges Feghali Monte Carlo