Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Darling Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Darling Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Darling Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες Darling Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες Darling Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες

Darling από Brut Parfums Prestige είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Darling κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1980's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μέντα και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βρύα, Βέτιβερ και Μόσχος.

Περγαμόντο μέντα λεμόνι

Κυκλάμινο τριαντάφυλλο γιασεμί

βρύα Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Darling by Brut Parfums Prestige.

Darling Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Darling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Darling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Darling by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Darling by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Vivienne Westwood Boudoir Versace White Jeans Emilio Pucci Vivara Silver Edition The Different Company Sublime Balkiss Perfumer`s Workshop Samba Nova Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Ayala Moriel Schizm Brut Parfums Prestige Babe Faberlic Ivresse de L´amour Faberlic Sleza Yurate Novaya Zarya Russkie Uzori