Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Darling II Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Darling II Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Darling II από Brut Parfums Prestige είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Darling II κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1980's. Οι νότες κορυφής είναι Ακόρντα Πρασίνου, Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, Κυκλάμινο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Κέδρος και μοσχογαλή.

Ακόρντα Πρασίνου Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ ροδάκινο άνθη πορτοκαλιάς

κρίνο της κοιλάδας τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Κυκλάμινο γιασεμί

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Κέδρος μοσχογαλή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Darling II by Brut Parfums Prestige.

Darling II Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Darling II fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Darling II, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Darling II by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Darling II by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Bond No 9 Broadway Nite Alfred Sung Bai Christian Dior Dior Passage No.4 Perry Ellis Portfolio Elite Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Celine Dion Simply Chic Calvin Klein Beauty Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition MOR Snow Gardenia Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Project D by Dannii and Tabitha Project D