Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Feminin Exotique Brut Parfums Prestige για γυναίκες

κανέλα
κίτρινο φλόραλ

Feminin Exotique από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Feminin Exotique κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1980's. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, πατσουλί, Κανέλα, Μανταριν ορανζ και κατιφές.

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ πατσουλί Κανέλα Μανταριν ορανζ κατιφές

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feminin Exotique by Brut Parfums Prestige.

Feminin Exotique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Feminin Exotique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Feminin Exotique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feminin Exotique by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feminin Exotique by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Castelbajac Castelbajac Marks and Spencer Truly Cherish Tauer Perfumes 06 Incense Rose Renato Balestra Diamante Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Lucy B Tiare Coconut Serge Lutens Rose de Nuit Avon Rare Diamonds Romane Vida Wild Lotus Nejma Nejma 5