Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Flambeau Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Flambeau Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Flambeau από Brut Parfums Prestige είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flambeau κυκλοφόρησε το έτος 1955. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, νάρκισσος, ρίζα ίρις και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, βρύα δριός και Βανίλια.

ροδάκινο κρίνο της κοιλάδας

τριαντάφυλλο γιασεμί νάρκισσος ρίζα ίρις νότες μπαχαρικών

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flambeau by Brut Parfums Prestige.

Flambeau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Flambeau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Flambeau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flambeau by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flambeau by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Odeur 71 Trussardi Donna Trussardi Versace White Jeans Carven Ma Griffe Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Lotto Gravity Power for Women Lancome Hypnose Senses Atkinsons Bizarre Soivohle Love Speaks Primeval I Santi Via Veneto Long Lost Perfume Memoire Cherie Galimard Yavana